Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x8

Episode 8

Gennaro përballet me probleme gjatë ndërtimit të aeroportit dhe vendos në provë të gjithë njerëzit që ka afër.

Apr. 19, 2019

Gomorrah season 4