Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x9

Episode 9

Enzo vazhdon të humbasë vëllezër në luftën kundër bandës së Capacciosave. Intrigat dhe grupimet brenda bandës thellohen dhe Enzo detyrohet të kërkojë ndihmë.

Apr. 26, 2019

Gomorrah season 4