Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

Heroes Reborn 1x2

Odessa

Pas një sulmi terrorist në Odesa, Teksasi, u largua nga qyteti i asgjësuar dhe jeton në thertore. Ata që kanë aftësi të jashtëzakonshme po fshihen, pasi u fajësuan për ngjarjen katastrofike. Për shkak të një rendi të ri botëror, njerëz me qëllime dashakeqe, po i godasin ata, si përshembull Luka (Zakari Levi) dhe Xhoanë Kollins (Xhudi Shekoni), të cilët duan të hakmerren për humbjen tragjike të djalit të tyre. Ndërkohë, Noa Benet (Xhek Koleman), ka marrë masa për të lënë pas krahëve jetën e tij të vjetër dhe të rimëkëmbet, derisa të qëndrojë ballë për ballë me Kuentin Fredin (Henri Zebrovski), një teoricien konspirativ për të zbuluar të vërtetën prapa tragjedisë Odesa.

Sep. 24, 2015

Heroes Reborn season 1