Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Jean-Claude Van Johnson 1x5

Run to Nowhere

Pasi shkatërroi ç’kishte mbetur nga karriera e tij dhe largoi njerëzit që donte, Zh.K.V.D kthehet në vendlindje për të mbyllur plagë të së shkuarës. Por, disa plagë nuk shërohen lehtë.

Dec. 14, 2017

Jean-Claude Van Johnson season 1