Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Lethal Weapon 1x2

Surf N Turf

Rigs dhe Murtaog i përgjigjen ankesës për zhurmë në një festë. Kur dëgjohen disa të shtëna ata nisin të hetojnë trafikimin e armëve ushtarake. Rigs zbulon se shënjestra është një grua shtatzënë e cila i kujton bashkëshorten e tij.

Sep. 28, 2016

Lethal Weapon season 1