Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Lethal Weapon 1x7

Fashion Police

Roxheri dhe Murtagu do të fillojnë hetimin e një vrasjeje në qendër të qytetit dhe pasi ndjekin një pistë, zbulojnë që një agjenci kombëtare federale ka bërë hetimet e veta po ashtu.

Nov. 16, 2016

Lethal Weapon season 1