Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x1

The H Word

Matt Murdock, Jessica Jones, Luke Cage dhe Danny Rand hetojnë kriminelë dhe luftojnë për drejtësi, pa e ditur se rrugët e tyre do bashkohen.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1