Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x2

Mean Right Hook

Teksa shpaloset një konspiraci e re, Matt kupton se zakonet e vjetra nuk hiqen kollaj, Jessica përfshihet në shumë probleme, Luke ndjek një pistë dhe Danny takon të përafërtën e tij.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1