Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x3

Worst Behavior

Sekretet e Elektrës zbulohen, Danny ndryshon taktikën e tij. Matti i jep Jessicas disa këshilla ligjore, Luke vihet në kërkim të Kapelës së Bardhë.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1