Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x5

Take Shelter

Besnikëria e Elektras vihet në dyshim, Colleen ndeshet me një të njohur të vjetër dhe Luke provon që di si t’i rezistojë goditjeve.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1