Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x6

Ashes, Ashes

Stick nxjerr një teori të re, Danny e gjen veten të mënjanuar dhe Alexandra mëson se s’është e lehtë të jesh lider.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1