Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x7

Fish in the Jailhouse

Matt, Jessica dhe Luke vihen në një kërkim të dëshpëruar. Colleen dhe Claire debatojnë mbi heroizmin. Elektra mundohet të rekrutojë një aleat të rëndësishëm.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1