Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Defenders 1x8

The Defenders

Teksa Nju Jorku i afrohet shkatërrimit, Elektra sheh se ç’ka përtej murit dhe Mbrojtësit bëjnë edhe një përpjekje të fundit për të shpëtuar qytetin.

Aug. 18, 2017

Marvel's The Defenders season 1