Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Marvel's Iron Fist 2x7

Morning of the Mindstorm

Teksa Deni i rikthehet trajnimit, Davosi vazhdon të rekrutojë trupa. Uardi i rikthehet zakonit të vjetër dhe Misti futet në sherr me kapitenin.

Sep. 07, 2018

Marvel's Iron Fist season 2

Loading...