Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x10

The Dark Hearts of Men

Amy vrapon të ndihmojë Frankun, i cili ndodhet i prangosur në spital. Karen Page dhe agjentja Madani mundohen të zbulojnë më shumë për vrasjet e tri femrave. Pilgrimi merr lajme dërrmuese.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2