Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Marvel's The Punisher 2x11

The Abyss

Mahoney dhe Franku pësojnë aksident gjatë rrugës për në komisariat. Nga ana tjetër, Curtisi plagoset dhe Amy arratiset. Madani takon Kristën për të sqaruar disa gjëra me të, ndërkohë që Russoja përshëndetet me djemtë.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2

Loading...