Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x13

The Whirlwind

Franku përleshet me Johnin për të shpëtuar Amyn. Billy, i gjakosur, merr në telefon Curtisin për të mos vdekur vetëm. Amy shkon te çifti Schultz për t’u hakmarrë për vrasjen e shokëve të saj, ndërkohë që Davidi e kupton se ç’prindër ka. Në këtë episod të fundit të sezonit të dytë, asnjë plumb nuk mbetet pa harxhuar.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2