Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x4

Scar Tissue

Ky episod tregon gjendjen e tronditur mendore të Billyt nga e kaluara e tij tragjike, ndërkohë që Frank dhe Agjentja Madani janë në kërkim të tij.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2