Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x5

One-Eyed Jacks

Franku vendos të takojë njerëzit e Konchevskyt, pavarësisht se e di rrezikun që i kanoset. Madani përpiqet me çdo kusht të gjejë Billyn dhe ta burgosë.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2