Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x6

Nakazat

Amy (më parë Rachel) tregon disa fotografi që qojnë në një komplot. Russo lexon raportin e tij, ndërsa historia e Madanit rreth Russos sa vjen dhe tensionohet.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2