Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x8

My Brother's Keeper

Russon e pushtojnë kujtimet e dhimbshme. Inati i Frankut frikëson ata që janë më të afërt me të. Madani pret një vizitor që sjell një paralajmërim.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2