Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x9

Flustercluck

Një shpërblim i majmë nxit kriminelët më të tmerrshëm të New Yorkut që të gjejnë Ndëshkuesin.Amy, e lodhur duke pritur, kërkon ndihmë tek një shoqe. Russo dhe Kristina fillojnë të mendojnë për një të ardhme.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2