Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Narcos: Mexico 1x6

La Última Frontera

Një luftë e dhunshme për pushtet shpërthen mes Falkonit dhe Rafës. Ndërsa Feliksi përpiqet të zërë vendin e tij në biznesin e kokainës, DEA e josh atë të shkojë në SHBA, ku është ngritur kurthi i përsosur…

Nov. 16, 2018

Narcos: Mexico season 1

Loading...