Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Narcos: Mexico 1x9

881 Lope de Vega

Jaime dëshpërohet nga pengesa prej dokumenteve burokratike. Mika shqetësohet për burrin e saj. Felix i kërkon Rafas të zhduket.

Nov. 16, 2018

Narcos: Mexico season 1