Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Narcos 2x2

Cambalache

Tata nuk duron dot më me jetën në arrati. Pablo i përgjigjet presidentit Gaviria për ofertën. Steve dhe Javier takojnë shefin e tyre të ri.

Sep. 02, 2016

Narcos season 2