Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x1

Not Exactly How We Planned

James “Ghost” St. Patrick hap një klub te natës , duke shpresuar se suksesi i tij do të lejojë që ai të largohet nga karriera e tij si një nyje e drogës në NYC. Por një sulm ndaj biznesit të tij të drogës kërcënon planet e tij.a

Jun. 07, 2014

Power season 1