Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x2

Whoever He Is

James “Ghost” St. Patrick, një pronar klubi nate i pasur në New York i cili i ka të gjitha, duke ushqyer elitën e shoqërisë dhe me ëndrra të mëdha, jeton një jetë të dyfishtë si mbreti i drogës.

Jun. 14, 2014

Power season 1