Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x3

This Is Real

Fama e Gost dhe Tashës është intensifikuar. Ai është i shqetësuar se familja e tij mund të jetë në rrezik, ndërkohë që vazhdon të ndjekë Angelan.

Jun. 21, 2014

Power season 1