Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Power 1x6

Who You With?

Kanan mund të lirohet më herët nga burgu. Tommy i tregon më shumë për veten Hollyt ndërsa marrëdhënia midis Angelas dhe Jamiet bëhet më serioze.

 

 

SHIKO & SHKARKO

Jul. 19, 2014

Power season 1

Loading...