Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x6

Who You With?

Kanan mund të lirohet më herët nga burgu. Tommy i tregon më shumë për veten Hollyt ndërsa marrëdhënia midis Angelas dhe Jamiet bëhet më serioze.

 

 

SHIKO & SHKARKO

Jul. 19, 2014

Power season 1