Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x7

Loyalty

Tasha më në fund shikon Angelan. Ghost mëson se një shok mund të jetë përgjegjës për vrasjet. Angela përpiqet të ndalojë sulmet. Ghost i bën një premtim Angelas.

 

 

SHIKO & SHKARKO

Jul. 26, 2014

Power season 1