Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x1

Consequences

Ghost fillon të bashkojë copëzat pas një sulmi në Truth dhe kthimit të tij në biznesin n e drogës. Tommy zhduket pasi mëson që Angela punon për policinë.a

Jun. 06, 2015

Power season 2