Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x10

Ghost Is Dead

Knox zbulon të vërtetën për spiunin e brendshëm, Tommy luan një lojë të rrezikshme kundër Milan-it dhe Ghost përballet me një kërcënim të ri në familjen e tij.

Aug. 15, 2015

Power season 2