Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x2

No Friends on the Street

Tommy bashkohet me Ghostin për të zgjeruar trafikun e drogës, por ka një kusht që duhet të plotësohet në fillim. Ghost mëson që Kanan ka dalë nga burgu.

Jun. 13, 2015

Power season 2