Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x3

Like We're Any Other Couple

Ghosti sjell Angelan në Miami ku përfshihen në fantazinë e të qenit çift, por realiteti i kthen përsëri në tokë. Në New York Tommy dhe Kanan lidhen akoma më shumë.

Jun. 20, 2015

Power season 2