Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x6

Why Her?

Angela mëson se Jamie dhe Ghost janë i njëjti person. Serbët fajësojnë shqiptarët për sulmin ndaj tyre. Sindikata e drogës mirëpret një anëtar të ri.

Jul. 18, 2015

Power season 2