Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 3x8

Trust Me

Ndërsa Mike dhe Angela përpiqen të rrëmojnë molin, ajo gjen një pistë ndërsa përpiqet të firmosë alibinë e Tommyt; Tasha merr një paralajmërim, Tariq zë një mik të ri të rrezikshëm dhe Milani urdhëron produkti i ri të shtyhet.

Sep. 04, 2016

Power season 3