Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 4x9

That Ain't Me

Kur Ghost kupton se po shfrytëzohet, ai fillon të luajë pistë. Pas takimit me shefen, Angela kërkon mundësitë e tjera. Tommy merr provat që ndryshojnë raportin me nënën e tij. Dhe me njerëzit që e ndjekin, Tariqu thur një plan.

Aug. 20, 2017

Power season 4