Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 5x10

When This Is Over

Kur çështja fillon të rëndohet, Angela thyen rregullat dhe formon skuadrën e saj me aleatë të papritur. LaKeisha mban qëndrimin e saj ndërkohë që Ghost, Tommy, Tasha dhe Angela vrapojnë kundër kohës për të provuar pafajësinë e tyre.

Sep. 09, 2018

Power season 5