Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Sherlock 4x1

The Six Thatchers

Sherloku pret për të parë lëvizjen tjetër të Moriarty, ai merr përsipër për të  gjetur dikë që është duke shkuar përreth kryeveprës së gjashtë statujave unike të kokës së Margaret Thatcher.

Jan. 01, 2017

Sherlock season 4