Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Shooter 2x6

Across the Rio Grande

Bob Lee gjurmon paratë e Solotovit dhe vihet kundër kartelit meksikan; Nadine ndihmon një gazetar për një hetim; Julie bën me dije frustrimin e saj…

Aug. 22, 2017

Shooter season 2

Loading...