Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Shooter 1x8

Red on Red

Bob Li dhe Nadin bëjnë një plan për të siguruar provën që mund të ekspozojë një konspiraci. Ndërkohë, Ajsaku kërkon një strategji për t’u larguar, Peini mundohet të arratiset dhe Xhuli e Meri përballen me një rrezik të madh.

Jan. 03, 2017

Shooter season 1