Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Super Dragon Ball Heroes 1x1

Goku vs. Goku! A Super Battle Begins on Prison Planet

Trunks kthehet nga e ardhmja për të stërvitur me Goku dhe Vegeta. Megjithatë, ai papritmas zhduket. Njeriu mister “Fu” papritmas shfaqet, duke u thënë atyre se Trunks është mbyllur në “Planetin e Burgjeve, një objekt misterioz në një vend të panjohur midis universeve.

Jul. 01, 2018