Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Super Dragon Ball Heroes 1x12

Calling All Super Warriors! Universe 7's Decisive Battle!

Goku vazhdon betejën me “Zemrën”. Ftohësi përballet me Kumberin e keq…

Jun. 22, 2019