Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Super Dragon Ball Heroes 1x13

Super Hearts Joins The Fight! An All-Out Earthshaking Battle!

Pas pushtimit, Hearts sulmojn Goku dhe beteja e tyre intensifikohet, me zemrat që mbajnë avantazh derisa Goku të kalojë tek Super Saiyan Blue, pas së cilës ata duken të përputhen në mënyrë të barabartë. Megjithatë, ata të dy pranojnë se asnjëri prej tyre nuk po lufton gjithnjë.

Jul. 11, 2019