Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Super Dragon Ball Heroes 1x3

The Mightiest Radiance! Vegito Blue Kaio-ken Explodes!

Në këtë episod do të shfaqet Sajani i Ligë i cili nis betejën me Vexhitën dhe gokun.

Sep. 06, 2018