Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Super Dragon Ball Heroes 1x9

Goku Revived!! Strongest Vs. Strongest Collide!

Jiren qëndron para Cumber, i cili është shfaqur dhe drejtuar amok në Universin 11. Një betejë e frikshme shpaloset mes të dyve. Vetëm atëherë, Goku, vendndodhja e të cilit ishte i panjohur, shfaqet së bashku me Priftin e Madh.

 

Shiko & Shkarko

Mar. 07, 2019