Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x10

eXploited

Jace detyrohet t’i japë diçka me vlerë dr.Campbellit për eksperimentet e tij: Kur nuk bien dakord për atë që duhet të bëjnë, skuadra ndahet në dy pjesë, prandaj Reed dhe Caitlini e marrin çështjen në duart e tyre.

Dec. 11, 2017

The Gifted season 1