Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

The Gifted 1x12

eXtraction

Episodi 12 dhe 13 ( I FUNDIT )

Dr. Campbell merr pjesë në një samit anti-mutant, duke u përpjekur të marrë programin kombëtar Hound dhe disa nga ekipi në Shtabin Mutant shkon në një mision të rrezikshëm për të ndaluar përpjekjet e tij.

Jan. 15, 2018

The Gifted season 1

Loading...