Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

The Gifted 1x7

eXtreme measures

Ish e dashura e Eklipse rikthehet. Reed dhe Sage gjejnë të dhëna alarmante për shokun e ri të Laurenës. Thunderbird ndihmonë Blink që të përballet me të kaluarën.

Nov. 13, 2017

The Gifted season 1

Loading...